Yurtiçi Teslim Süreci

KARGO ÜCRETİ

Türkiye sınırları içerisinde yapmış olacağınız tüm alışverişlerde 4,99 TL kargo ücreti alınmaktadır.

TESLİMAT SÜRECİ NASIL İŞLİYOR?

Siparişleriniz, hafta içi saat 16:00 den önce yapılan alışverişlerde aynı gün,16:00 den sonra yapılan alışverişlerde ertesi gün içerisinde  Sürat kargo ile gönderilmektedir.

Kargonuzun nerede olduğunu takip etmeniz için, kargo takip linki size mail olarak gönderilmektedir.

Bağlı olduğunuz kargo şubesi paketinizi size getirdiğinde o anda sizi adresinizde bulamazsa kapıya not bırakır. Bu durumda paketinizi “3 gün” içerisinde nottaki kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir. Üç gün içerisinde teslim alamazsanız paketiniz Bukika’ya iade edilir.

Türkiye’nin her yerine kargo gönderiyor musunuz ?

Evet. Türkiye’nin her yerine gönderim yapılmaktadır.

Siparişim bana kaç günde ulaşır ?

Türkiye sınırları içerisindeyseniz siparişiniz tamamlandıktan sonra paketiniz 1-3 iş günü içerisinde elinizde olacaktır. Bu zamanlama yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Yurtdışı Teslim Süreci

Yurt dışı gönderilerinde kargo ücreti şirketimize ait değildir. Yurtdışı kargo ücreti 1 desiye kadar; Almanya, Fransa, Hollanda, Avusturya, Danimarka, İngiltere, Belçika, İspanya, İtalya, Lüksemburg, Monako, Birleşik Arap Emirlikleri için 10 EURO, 2 desiye kadar 14 EURO’dur.

İsviçre için 2 desiye kadar 14 EURO

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) 1 desiye kadar taşıma ücreti 15TL, 1-2 desi arası 19TL’dir. Teslim süresi 6-8 gün arası değişmektedir. PTT kargo ile gönderilmektedir.

Diğer ülkeler için kargo ücreti bulunduğunuz ülkeye göre değişmekte olup, alışverişinizi tamamlamadan önce ülke seçiminden sonra otomatik olarak ekranda görünmektedir.

Yurt dışı gönderileri en geç 24 saat içerisinde kargoya verilip, kargoya verildikten sonra 3 ile 5 iş günü içerisinde tarafınıza ulaşmaktadır. Kargo takip numaranız mail olarak tarafınıza iletilmektedir.

*Yurtdışı siparişlerinizde 2 den fazla ürün sipariş vereceğiniz durumlarda, bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Dikkat! Gümrük prosedürleri, doğal afetler, grev, aktarım kaçırması vb. nedenler belirtilen sürelerin kapsamı dışındadır.

Nadiren de olsa yurt dışına gönderilen paketlerin gittiği ülkede gümrüğe tabi olma ihtimali vardır. Bu durumda, kargo firması veya ülkenizdeki gümrük şubesi sizinle iletişime geçerek paketinizi almak için ne yapmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendirecektir. Gümrük bedelleri siparişinize ve ülkeye göre değişiklik gösterebilmektedir.

bukika.com.tr’nin gönderdiği ürünlerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk kabul etmez, gönderilerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk müşteriye aittir.